Materiały prasowe wydawcy


matpras@dobreksiazkimag.pl

Realny świat


Sara Pennypacker, autorka „Paxa”, który skradł serca dziesiątkom tysięcy polskich fanów, powraca z nową niesamowitą i ponadczasową książką „Realny świat”.

Witamy w Ballyfrann


"Witamy w Ballyfrann" to mroczna i pełna magii opowieść o siostrzanej miłości i poświęceniach, na jakie się zdobywamy, by chronić naszych najbliższych.

Wyspa na końcu świata


Autorka bestsellerowej "Dziewczynki z atramentu i gwiazd" powraca z piękną, magiczną opowieścią o przyjaźni i tolerancji.

Królestwo dusz


Urodzona w rodzinie potężnych szamanów, szesnastoletnia Arrah zupełnie nie radzi sobie z magią, nie potrafi wróżyć z kości, nie umie przywoływać duchów przodków. Ku rozczarowaniu jej okrutnej matki, nie potrafi rzucić nawet najprostszej klątwy.

Dziewczyna znaleziona w parku


Beata Andrzejczuk kolejny raz wykreowała świat emocji i uczuć, w którym młoda kobieta musi zrobić ten prawdziwie trudny krok – musi wejść w dorosłość i stawić jej czoła z wszystkimi tego konsekwencjami.

Marzycielki


Siostrzana miłość, siła wyobraźni, dziewczęca odwaga i walka o niezależność... Jessie Burton, autorka światowych bestsellerów: "Miniaturzystka" oraz "Muza", powraca z zachwycającą i przepięknie ilustrowaną baśnią dla tych, w których drzemie dziecko.

Pan Widmowej Wyspy


To nie będzie trudne. Wasza teleportacja do świata magii uda się natychmiast. Wiecie dlaczego? Ponieważ macie najwspanialszą wyobraźnię, jaką znam. Podobną ma On, Brandon, który czeka na Was za plecami Smoczej Straży.

Dziesięć tysięcy drzwi


W tym czarującym debiucie Alix E. Harrow, zachwycającym bogactwem stworzonego świata i wyobraźnią autorki, czytelnik poznaje historię o z pozoru niemożliwych podróżach, niezapomnianej miłości i nieprzemijającej potędze opowieści.

Heidi


„Heidi”, powieść o osieroconej dziewczynce oddanej pod opiekę dziadka zamieszkującego w alpejskiej chacie od lat zachwyca czytelników. Jej publikacja w 1881 roku uczyniła autorkę Johannę Spyri międzynarodową gwiazdą literatury dziecięcej.

Chłopaki nie dziergają


Billy Elliot dla nastolatków! Dowcipna i wzruszająca książka, która zadaje kłam stereotypom o rolach mężczyzn i kobiet.

Czego ci nie mówię


Yasmin Rahman w swojej debiutanckiej książce opowiedziała poruszającą i przejmującą historię o życiu. "Czego ci nie mówię" to powieść o przyjaźni i sile przetrwania.

Facebook