Kategoria: Nowości


Mały miliarder


Oto kolejna książka Davida Walliamsa, przetłumaczona na 41 języków. Nie traćmy czasu i zapoznajmy się z historią Józka Buraka!

Eri i smok


Eri wyrusza w pełną przygód podróż w towarzystwie gnomka Kołatka, kochającego poezję byłego zbója Wergiliusza oraz skrzata Bajazego.

Niesamowity Billy Wild


Billy ma trzy marzenia: mieć psa, być kimś wyjątkowym i żeby jego kolega ze szkoły po prostu zniknął. Pierwsze zupełnie niespodziewanie się spełnia. Wraz z czworonogiem w życiu Billy’ego pojawia się mnóstwo niesamowitych przygód…

Kłamstwo minionego lata


Skye straciła siostrę. Nie potrafi uporać się z traumą. Aż pewnego dnia na terapeutycznym wakacyjnym wyjeździe zaczyna otrzymywać wiadomości od zmarłej siostry… Nadszedł czas, by zmierzyć się z prawdą…

Zula i magiczne obrazy


"Czarodziejka Zula" to seria o zabawnej i rezolutnej dziewięciolatce, która zupełnie przypadkowo odkrywa w sobie pokłady magii.

Wietrzne Katedry. Tom 2


Ponad dwieście lat temu, kiedy natura obróciła się przeciwko człowiekowi, a całej cywilizacji groził upadek, nieoczekiwanie pojawiły się elfy.

Alyssa i czary


Alyssa Gardner słyszy szepty owadów i kwiatów. Precyzyjniej rzecz ujmując, dzieje się z nią to samo, co przed laty zaprowadziło jej matkę do szpitala psychiatrycznego.

Facebook