Kategoria: Nowości


Szept. Tom 1


Słowa wymagają szacunku. Są piękne lub przerażające. Mogą być darem albo przekleństwem. Nigdy nie zapominaj tego, co potrafią stworzyć.

Odrobina czarów


Zaginiona siostra, stara legenda i ... odrobina czarów. Autorka porywającej Szczypty magii zaprasza na kolejną zapierającą dech w piersiach przygodę sióstr Wspacznych, która sprawi, że nawet największy niedowiarek, uwierzy w czary.

Zima czarownicy


Niesamowite zakończenie „Zimowej Trylogii”. Wasia i Morozko powracają w trzeciej części przygód, stanowiącej kontynuację „Niedźwiedzia i słowika” oraz „Dziewczyny z wieży”, by walczyć ze śmiertelnymi i magicznymi wrogami i ocalić obie Rusie – tę widzialną i tę niewidzialną.

Willa, dziewczyna z lasu


Poruszająca, pełna pierwotnej magii i szacunku dla przyrody baśń o dojrzewaniu i zmianie, trudnym wyborze między dobrem i złem. Piękna i mądra opowieść o odkrywaniu własnego „ja”.

Czarny Staw. Wiła


"Wiła" to drugi tom przygód czworga przyjaciół z miejscowości Czarny Staw, w której roi się od nadzwyczajnych zjawisk i dziwnych istot.

Zwierzaki mają głos


„Zwierzaki mają głos” to książka podsumowująca 4. edycję konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”.

Bezgwiezdne Morze


Głęboko pod powierzchnią ziemi, na brzegach Bezgwiezdnego Morza rozciąga się labirynt tuneli i komnat pełnych opowieści...

Magiczny ekspres


Pierwsza część fantastycznej serii dla dzieci autorstwa Anki Sturm. Fani Szkoły Magii i Czarodziejstwa znają pewien pociąg, który Harry’ego i jego przyjaciół zawiózł do Hogwartu.

Nadpłomień. Zakazane miasta 3


Trzecia część cyklu Shannon Messenger "Zaginione miasta". Na skutek szokującej pomyłki Zaginione Miasta stają na krawędzi wojny – a wiele osób obawia się, że tym razem Sophie posunęła się za daleko...

Realny świat


Sara Pennypacker, autorka „Paxa”, który skradł serca dziesiątkom tysięcy polskich fanów, powraca z nową niesamowitą i ponadczasową książką „Realny świat”.

Witamy w Ballyfrann


"Witamy w Ballyfrann" to mroczna i pełna magii opowieść o siostrzanej miłości i poświęceniach, na jakie się zdobywamy, by chronić naszych najbliższych.

Wyspa na końcu świata


Autorka bestsellerowej "Dziewczynki z atramentu i gwiazd" powraca z piękną, magiczną opowieścią o przyjaźni i tolerancji.

Facebook