Kategoria: Nowości


Wietrzne Katedry. Tom 3


Trzecia część młodzieżowego cyklu fantasy autorki bestsellerowej trylogii „Dziewiąty Mag”. Wyprawa do Metropolii okazała się bardzo niebezpieczna dla drużyny śmiałków marzących o odnalezieniu Wietrznych Katedr. Czy Daniel, spokrewniony z księciem, którego oswobodzili z Instytutu, zgodzi się im pomóc i ujawni szlak wiodący do Dzielnicy Elfów?

Blizny


"Blizny" to pełna emocji opowieść o sytuacji, gdy granice rozsądku zacierają się w imię miłości.

Horologium, czyli dom niezwykłych zegarów


"Horologium, czyli dom niezwykłych zegarów" to nietuzinkowa baśń dla mniejszych i większych o tym, co najważniejsze, historia stara jak świat, a jednocześnie świeża i niewinna jak jej bohater.

Licencja na dorosłość


"Licencja na dorosłość" to kontynuacja bestsellerowych powieści młodzieżowych „Klasa pani Czajki” i „LO-teria”. Napisana wartkim, współczesnym językiem historia o wkraczaniu w dorosłość i o poszukiwaniu własnej drogi.

Wiśniowe serce


"Wiśniowe serce" to pierwszy tom „BOMBOnierek”, opowieść o prawdzie i kłamstwie, o życiu na krawędzi i zrobieniu kroku… w przepaść uczuć do niewłaściwej osoby.

Podniebny


Powieść Kerstin Gier "Podniebny" to niebanalny, trzymający w napięciu thriller dla młodzieży.

Marzycielki


Siostrzana miłość, siła wyobraźni, dziewczęca odwaga i walka o niezależność... Jessie Burton, autorka światowych bestsellerów: "Miniaturzystka" oraz "Muza", powraca z zachwycającą i przepięknie ilustrowaną baśnią dla tych, w których drzemie dziecko.

Dziewczyna z wieży


"Dziewczyna z wieży" to piękna zimowa opowieść, pełna czarów, potworów i problemów związanych z dorastaniem.

Serce na sznurku


"Serce na sznurku" to rozgrywające się wśród arktycznych śniegów i lodów przygody foczki i Ksawerego.

Odwrócone


"Odwrócone" to powieść pełna magicznego języka, poetyckiego i wypełnionego muzyką, która wciągnie cię w świat zupełnie odmienny od naszego świata.

Facebook