Kategoria: Nowości


Telemach w dżinsach


Piętnastoletni Maciek Łańko, po śmierci matki, postanawia odnaleźć ojca, który opuścił rodzinę, gdy chłopiec był jeszcze mały. Ucieka więc z przyszkolnego internatu i wyrusza w niezwykłą podróż.

Pisklak


"Pisklak" to poruszająca powieść o dojrzewaniu – do miłości, lecz także do odpowiedzialności i odwagi – została wyróżniona w 20. edycji Ogólnopolskiej Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego.

Kłopoty z Perfect


Kontynuacja „Miasteczka Prefect”. Kolejna niesamowita przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę.

Syn wiedźmy


"Syn wiedźmy" to piękna klasyczna baśń, z elementami fantasy, opowiadająca o potędze przyjaźni i sile ducha.

Wietrzne Katedry. Tom 3


Trzecia część młodzieżowego cyklu fantasy autorki bestsellerowej trylogii „Dziewiąty Mag”. Wyprawa do Metropolii okazała się bardzo niebezpieczna dla drużyny śmiałków marzących o odnalezieniu Wietrznych Katedr. Czy Daniel, spokrewniony z księciem, którego oswobodzili z Instytutu, zgodzi się im pomóc i ujawni szlak wiodący do Dzielnicy Elfów?

Blizny


"Blizny" to pełna emocji opowieść o sytuacji, gdy granice rozsądku zacierają się w imię miłości.

Horologium, czyli dom niezwykłych zegarów


"Horologium, czyli dom niezwykłych zegarów" to nietuzinkowa baśń dla mniejszych i większych o tym, co najważniejsze, historia stara jak świat, a jednocześnie świeża i niewinna jak jej bohater.

Licencja na dorosłość


"Licencja na dorosłość" to kontynuacja bestsellerowych powieści młodzieżowych „Klasa pani Czajki” i „LO-teria”. Napisana wartkim, współczesnym językiem historia o wkraczaniu w dorosłość i o poszukiwaniu własnej drogi.

Wiśniowe serce


"Wiśniowe serce" to pierwszy tom „BOMBOnierek”, opowieść o prawdzie i kłamstwie, o życiu na krawędzi i zrobieniu kroku… w przepaść uczuć do niewłaściwej osoby.

Facebook