Kategoria: Nowości


Zima czarownicy


Niesamowite zakończenie „Zimowej Trylogii”. Wasia i Morozko powracają w trzeciej części przygód, stanowiącej kontynuację „Niedźwiedzia i słowika” oraz „Dziewczyny z wieży”, by walczyć ze śmiertelnymi i magicznymi wrogami i ocalić obie Rusie – tę widzialną i tę niewidzialną.

Willa, dziewczyna z lasu


Poruszająca, pełna pierwotnej magii i szacunku dla przyrody baśń o dojrzewaniu i zmianie, trudnym wyborze między dobrem i złem. Piękna i mądra opowieść o odkrywaniu własnego „ja”.

Czarny Staw. Wiła


"Wiła" to drugi tom przygód czworga przyjaciół z miejscowości Czarny Staw, w której roi się od nadzwyczajnych zjawisk i dziwnych istot.

Zwierzaki mają głos


„Zwierzaki mają głos” to książka podsumowująca 4. edycję konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”.

Bezgwiezdne Morze


Głęboko pod powierzchnią ziemi, na brzegach Bezgwiezdnego Morza rozciąga się labirynt tuneli i komnat pełnych opowieści...

Magiczny ekspres


Pierwsza część fantastycznej serii dla dzieci autorstwa Anki Sturm. Fani Szkoły Magii i Czarodziejstwa znają pewien pociąg, który Harry’ego i jego przyjaciół zawiózł do Hogwartu.

Nadpłomień. Zakazane miasta 3


Trzecia część cyklu Shannon Messenger "Zaginione miasta". Na skutek szokującej pomyłki Zaginione Miasta stają na krawędzi wojny – a wiele osób obawia się, że tym razem Sophie posunęła się za daleko...

Realny świat


Sara Pennypacker, autorka „Paxa”, który skradł serca dziesiątkom tysięcy polskich fanów, powraca z nową niesamowitą i ponadczasową książką „Realny świat”.

Witamy w Ballyfrann


"Witamy w Ballyfrann" to mroczna i pełna magii opowieść o siostrzanej miłości i poświęceniach, na jakie się zdobywamy, by chronić naszych najbliższych.

Wyspa na końcu świata


Autorka bestsellerowej "Dziewczynki z atramentu i gwiazd" powraca z piękną, magiczną opowieścią o przyjaźni i tolerancji.

Królestwo dusz


Urodzona w rodzinie potężnych szamanów, szesnastoletnia Arrah zupełnie nie radzi sobie z magią, nie potrafi wróżyć z kości, nie umie przywoływać duchów przodków. Ku rozczarowaniu jej okrutnej matki, nie potrafi rzucić nawet najprostszej klątwy.

Dziewczyna znaleziona w parku


Beata Andrzejczuk kolejny raz wykreowała świat emocji i uczuć, w którym młoda kobieta musi zrobić ten prawdziwie trudny krok – musi wejść w dorosłość i stawić jej czoła z wszystkimi tego konsekwencjami.

Facebook