Dziadkowie od A do Z


“Dziadkowie od A do Z” to książka idealna do wspólnego czytania przez Dziadków i wnuki – sprawi, że przypomnicie sobie wszystkie cudowne chwile, które spędziliście razem.


Dziadkowie od A do ZJacy są Wasi Dziadkowie? Czy któryś z nich jest Dziadkiem Usypiaczem? Dziadkiem Superbohaterem? A może Dziadkiem Dasz Radę?

Odszukajcie swoich Dziadków wśród trzydziestu typów Dziadków przedstawionych w tej książce.

Są Dziadkowie, którzy mają kieszenie pełne całusków, landrynek i niesamowitych opowieści. Są i tacy, co wstają skoro świt, nim zadzwoni budzik, by prowadzić wnuki do szkoły w rytmie cza-czy. Prawie wszyscy Dziadkowie zapomnieli na jakiś czas o dziecku, które nosili w sobie, by na moment stać się odpowiedzialnymi ojcami. Wystarczy jednak, że w ich życiu pojawi się pierwszy wnuk, a w okamgnieniu wracają do krainy dzieciństwa.

***

Oto wyjątkowa książka, pełna ciepła i humoru, autorstwa jednej z najlepszych hiszpańskich ilustratorek!

Idealna do wspólnego czytania przez Dziadków i wnuki – sprawi, że przypomnicie sobie wszystkie cudowne chwile, które spędziliście razem.

***

Raquel Díaz Reguera rysuje i pisze od dziecka. W wieku sześciu lat wygrała swój pierwszy konkurs plastyczny i od tamtej pory uczy się i eksperymentuje. Pasjonuje się nie tylko sztukami pięknymi, które studiowała na Uniwersytecie w Sevilli, ale także muzyką: nagrywała i pisała teksty dla muzyków takich jak Victor Manuel czy Pastora Soler. Zaczęła też pisać opowiadania dla dzieci i tworzyć do nich ilustracje. Wydała już ponad trzydzieści książek. Jej ostatnią publikację – Cuando las niñas vuelan alto– hiszpański dziennik „El País” ogłosił jedną z najlepszych książek dla dzieci ubiegłego roku.


Raquel Díaz Reguera
Dziadkowie od A do Z
Przekład: Karolina Jaszecka
Wydawnictwo Debit
Premiera: 10 stycznia 2018
Magazyn Dobre Książki objął publikację patronatem medialnym
 

 

Dziadkowie od A do Z


Dziadkowie od A do Z

Dziadkowie od A do Z

Dziadkowie od A do Z

Dziadkowie od A do Z

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *